Hakkımızda

Firmamız ‘Samsun Gıda San. Tic. A.Ş.’ 2007 yılından beri Gıda, Turizm, Konaklama ve Lojistik sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bünyesinde Gıda sektöründe yer alan Bafra Bakliyat Pirinç ve Metross Gıda Kavak Kek fabrikalarında, TÜRKAK tarafından onaylı olan ‘İSO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ ve ‘İSO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi‘ni kullanarak kaliteli ve güvenli gıda maddeleri üretmektedir.

Fabrikalarımızda imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler, çok hijyenik koşullarda ileri teknoloji ile üretilip paketlenmektedir. Bünyemizde Bafra Bakliyat Pirinç ve Metross Kavak Kek fabrikaları dışında, Çarşamba Havaalanı Kargo, Samsun Metro Turizm ve Legend Hotel Ayvacık iştirakleri yer almaktadır.

İlk amacımız, yenilikçi yaklaşımımız, rekabetçi yapımız ve kalite anlayışımızla, günümüz insan ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, yurt içi ve yurt dışı pazarlarındaki tüketicilerin ilk tercihi haline getirmektir.

Vizyonumuz
Gücümüzü takım çalışmasından alarak, tecrübeli iş arkadaşlarımız ve yöneticilerimizle birlikte ilkelerimizden, değerlerimizden, hedeflerimizden ödün vermeden, firmamız faaliyetlerini en üst noktaya çıkarmaktır.

Misyonumuz
Sektördeki gelişmeleri takip edip, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek ve bunu yaparken kaliteden taviz vermeyen, alanında uzman bir firma olmaktır.