Legend Hotel Aycavık

Legend Hotel Ayvacık, Samsun' un ilk doğa oteli unvanına sahip, şehrin stresinden uzak, Karadeniz'in eşsiz doğası ve yeşilin yüzlerce tonunun bir arada olduğu bambaşka bir cennette yer almaktadır.

Suat Uğurlu baraj gölünün yanında Zevgar adasına komşu, tertemiz havası ve inanılmaz güzellikte manzarası ile siz değerli misafirlerimize günün 24 saati özlediğiniz konforu, kaliteyi ve benzersiz konumu ile sıcacık bir ortamı hizmetinize sunmaktadır.

14 dönüm arazi içerisinde yer alan Legend Hotel Ayvacık, 2 Executive Suite, 10 standart oda ve 10 cabana suite odaları ile toplam 44 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm detayları düşünülerek 5 yıldız standartlarında tasarlanan odaların tamamı göl manzaralıdır. Bölgesinde hiç bir tesiste mevcut olmayan cabana suite odalarında gölden havalanan ördeklerin kanat seslerini dahi duyabileceğiniz sakinlikte doğa ile baş başa mutlu ve huzurlu bir tatil imkânı sunmaktadır.

Butik ve kişiye özel hizmet veren Legend Hotel Ayvacık, Executive odalar için ayrı bir resepsiyon ünitesi bulundurarak, misafirlerine ekstra konfor ve kolay ulaşılabilir hizmet sunmaktadır.

İnternet sitesi : www.legendotel.com