Metro Holding CEO'su Mehmet Akif YAŞIN Samsun'da..

Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş. Ceo'su Mehmet Akif YAŞIN, Samsun Gıda A.Ş. ve diğer grup şirketlerinin Samsun'daki yatırımlarını ve mevcut çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Samsun Gıda A.Ş.'nin Şubat ayında işletme hakkını aldığı Terme Akbucak'ta bulunan meyve bahçesini yerinde gezen Mehmet Akif YAŞIN, Samsun Gıda A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan ÇAKIR, Genel Müdür Yasin DİNLER, İletişim Direktörü Onur MELEK ve Van-Bes Besicilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Aykut ÇEPNİ ile beraber meyve bahçesinde yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında Ziraat Mühendisi Necdet ERYILMAZ'dan bilgi aldı.

 

Meyve bahçesindeki incelemelerin ardından Ayvacık'ta bulunan Legend Hotel'e geçerek, otel odaları ve çevre düzenlemelerini inceleyip, işletmecinin yaptığı ve yapmayı düşündüğü çalışmalar hakkında kısa bir brifing alan Mehmet Akif YAŞIN, Samsun Gıda A.Ş. şirketine geçerek diğer grup şirketleriyle alakalı çalışmaları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan ÇAKIR, Genel Müdür Yasin DİNLER ve Metro Turizm Karadeniz Bölge Müdürü Ali KARAYUTU' dan dinledi. Daha sonra Samsun Gıda A.Ş. ve tüm grup şirketlerinin geçmişte yapmış olduğu ve gelecekte yapması gerekenler ile Metro Turizm'in bölgedeki genel sorunlarıyla alakalı toplantı gerçekleştirdiler.