Samsun'da turizm acenteleri Katar'a hazırlanıyor.

Karadeniz’de Samsun başta olmak üzere tüm bölgede Arap turizminin geliştirilmesi ve sektörde bu yönde bir hareketlilik oluşturulması için harekete geçen ve üye sayısını artırmak için 2 aydır yoğun bir çalışma içerisinde olan Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD), Samsun'daki üye sayısını her geçen gün artırıyor. Arap turizm pastasından en büyük payı alabilmek için çalışmalarını sürdüren ve aynı çatı altında topladığı üyelerine tam destek vermek misyonunu üstlenen OTSAD üyeleri, 15 günde bir yaptıkları toplantılarını bu kez Katar’daki turizm fuarı öncesinde My House Otel'de yaptı.


Yemekli toplantıda daha sonra OTSAD'a üyeliği kabul edilen My House'un yeni işletmecisi ve sahibi  Fatih Eldemir'e OTSAD rozeti takıldı. OTSAD Karadeniz Temsilcisi Yılmaz Uzunlar, katkılarından dolayı da Samsun Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı  Hakan Çakır'a plaket takdim etti.
 

My House Otel'deki OTSAD yemeğine, Samsun Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Samsun Metro Turizm  Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çakır, Samsun Gıda A.Ş. Genel Müdürü Yasin Dinler ve birçok otel müdürleri ile işletme yöneticileri de katıldı.

Kaynak: http://www.samsunhaber.tc/samsun-haber/samsun-da-turizm-acenteleri-katar-a-hazirlaniyor-h730297.html