Onursal Başkanımız Sayın Galip Öztürk Samsun’da..

FETÖ ile mücadelenin simge isimlerinden olan Onursal Başkanımız Sayın Galip Öztürk, memleketi Samsun'da coşkuyla karşılandı.

Geçtiğimiz günlerde Batum'dan Türkiye'ye giriş yapan Sayın Galip Öztürk, baba ocağı olan Samsun'un Ayvacık ilçesi Gürpınar köyüne geldi. Son derece coşkulu bir şekilde karşılanan Öztürk'ün, uzun süren ayrılıktan sonra memleketine dönmesi nedeniyle mutlu olduğu gözlemlendi.

 

İstanbul 20. Ağır Ceza Mahkemesinin infazın durdurulması ve yargılamanın yenilenmesi kararının ardından Türkiye’ye dönen Onursal Başkanımız Galip Öztürk, memleketi Samsun'un Ayvacık ilçesi Gürpınar Mahallesinde coşkuyla karşılandı. Metro Holding Kurucu Onursal Başkanımız Galip Öztürk, Ayvacık ilçesi Gürpınar Mahallesi’ndeki baba evinde yakınları ve sevenleri ile bir araya geldi. Öztürk, vefat eden annesi Emine ve Babası Haci İsmail Öztürk için okuttuğu Mevlid-i Şerif büyük ilgi gördü. Gürpınar Mahallesi Merkez Camii’nde öğle namazına müteakiben düzenlenen mevlit programına Samsun Gıda Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Öztürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hakan Çakır ve şirket çalışanlarıyla beraber, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, mahalle muhtarları ve çok sayıda mahalleli de katıldı.