Samsun Gıda A.Ş. Ayvacık Belediye Başkanlığı'ndaydı..

Samsun Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öztürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Çakır ve Muhasebe Mali İşler Müdürü Yasin Dinler, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur ile görüştü.
Ziyarette Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Ayvacık için yeni yatırımlarını anlattı. Bölgenin potansiyelinin iyi bilindiğini ve özellikle turizm alanında şehre kazandırmayı düşündüğü yatırımlardan bahseden Ayvacık Belediye Başkanı, ayrıca Samsun Gıda A.Ş.'nin bölgedeki yatırımları ve ziyaretinden çok memnun olduğunu dile getirdi.
Samsun'da son yıllarda gıda sektöründe büyük atılımlar yapıldığına dikkat çeken  Fatih Öztürk fındıktan geçimini sağlayan vatandaşlarımızın artık alternatif ürünlere yönelmesi gerektiğini belirterek Belediye Başkanı Mustafa Belur'dan bu konuda vatandaşlarımızın teşvik edilmesi için çalışmalar başlatılmasını rica etti.
Belediye Başkanı Mustafa Belur '' Samsun'umuza ve ilçemize büyük katkıları olan Sn. Fatih Öztürk'ü çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Belediye başkanı olarak ilçemde bu alanda yada farklı bir alanda yatırımcı ve girişimci olmak isteyen vatandaşlarımıza her daim destek olmaya hazırım. Yapmak istedikleri iş ne olursa olsun yeter ki yapmak istedikleri iş için adım atsınlar imkanlarımız ölçüsünde destek olmaya varım.'' diye belirtti.