Samsun Gıda A.Ş. Ailesi Kahvaltıda Buluştu..

Samsun Gıda A.Ş. ve iştirak firmaları olan Metross Gıda, Ülkem Bafra Bakliyat Pirinç, Samsun Metro Turizm yönetici ve çalışanları Ayvacık Legend Hotel'de organize edilen kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıya Samsun Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öztürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Çakır, Muhasebe ve Mali İşler Müdürü Yasin Dinler, Metross Gıda Üretim Sorumlusu Koray Berber, Ülkem Bafra Bakliyat Pirinç Genel Müdürü Mustafa Özcan, Hava Kargo Müdürü Celal Enlioğlu, İnşaat Mühendisi Durmuş Çıkla ve şirket çalışanları ile eşleri katıldı.

Gıda, Turizm, Konaklama ve Lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren Samsun Gıda A.Ş.nin Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öztürk, geçmişten bugüne şirket faaliyetlerini değerlendirip, bugünden geleceğe neler yapılacağını anlatarak, bugüne dek çalışmalarda emeği geçen tüm şirket çalışanlarına teşekkür etti.

Aile ortamında gerçekleşen kahvaltıya katılan şirket çalışanları ve eşleri, organizasyonu tertip eden Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Öztürk'e teşekkürlerini iletti.